03.08.2017, 10:48

Як київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відео

Як київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відеоЯк київське Динамо зазнало фіаско в Швейцарії: фото і відео

Біло-сині вибули з Ліги чемпіонів вже після зустрічі з першим суперником

Київське Динамо в середу, 2 серпня, програло в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів швейцарському клубу Янг Бойз. Зустріч відбулася на стадіоні Стад де Свісс в столиці Швейцарії Берні і закінчилася з рахунком 2:0 на користь жовто-чорних.

Майже через 10 хвилин після початку першого тайму суддя призначив пенальті у ворота Динамо, яке реалізував Гійом Оаро, вивівши швейцарців вперед.

А під кінець матчу, на 89-й хвилині, Джордан Лотомба головою забив киянам другий м'яч, поданий з кутового.

В результаті біло-сині вибули з Ліги чемпіонів вже після зустрічі з першим суперником. Тепер на Динамо очікує плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Перший матч з Янг Бойз команда Олександра Хацкевича виграла з рахунком 3:1.

У серпні 2016 року донецький Шахтар також програв Янг Бойз в серії пенальті в матчі-відповіді третього раунду кваліфікації і вибув з Ліги чемпіонів.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.